[ PROGRAM ]

Warsztaty Informatyków Lubuskich to dwudniowe wydarzenia w branży IT, które kierujemy głównie do informatyków administracji publicznej. Jednak tematy poruszane podczas wydarzenia mogą zainteresować także działy IT z sektora prywatnego.

Wydarzenie podzieliliśmy na dwa bloki – prezentacyjny oraz warsztatowy. Blok prezentacyjny to 30-minutowe sesje, podczas których przedstawiciele vendorów, producentów oraz dystrybutorów przedstawią swoje rozwiązania, wdrożenia oraz najnowsze propozycje dla branży IT.

Z kolei podczas bloku warsztatowego uczestnicy będą podzieleni na mniejsze grupy (ok. 20 osób) i wezmą udział w 6 praktycznych warsztatach prowadzonych przez inżynierów oraz specjalistów.

Dodatkowo w hotelowym foyer będą rozmieszczone stoiska wystawowe, przy których producenci IT zaprezentują rozwiązania z dziedziny zaawansowanych systemów zarządzania, bezpieczeństwa, aplikacji dziedzinowych czy wirtualizacji. Dzięki czemu każdy z uczestników będzie mógł osobiście przekonać się o korzyściach danego rozwiązania.
Już dziś zarezerwuj sobie termin
i zapisz się na WIL.X4!

Warsztaty Informatyków Lubuskich WIL.X4: Szczegółowy program

Dzień I (13.09.2022)
09.30 - 09.45 Zakwaterowanie: powitalna kawa oraz poczęstunek
09.45 - 10.00 Powitanie i rozpoczęcie warsztatów - [P.Gawara]
10.00 - 10.30 COMP SA: Nowoczesna Sieć Szerokopasmowa - Architektura, Technologie, Usługi na podstawie technologii Juniper Networks.
10.30 - 11.00 NetApp: Wybór przyszłości - macierze nowej generacji
11.00 - 11.30 Radware: Ochrona aplikacji fundamentem Twojej polityki bezpieczeństwa
11.30 - 12.00 Brother: Optymalizacja druku oraz przepływu dokumentacji
12.00 - 12.30 Przerwa kawowa
12.30 - 13.30 A: Sesja warsztatowa B: Sesja warsztatowa C: Sesja warsztatowa
DELL & EMC:
Budowa niezawodnego środowiska IT z perspektywy rozwiązań do deduplikacji danych, serwerów oraz produktów klienckich.
NetApp:
Konfiguracja i zarządzanie nowoczesnym storage
Radware:
Ochrona przed celowanymi atakami na infrastrukturę, systemy i aplikacje
13.30 - 13.40 Przerwa kawowa
13.40 - 14.40 A: Sesja warsztatowa B: Sesja warsztatowa C: Sesja warsztatowa
Radware:
Ochrona przed celowanymi atakami na infrastrukturę, systemy i aplikacje
DELL & EMC:
Budowa niezawodnego środowiska IT z perspektywy rozwiązań do deduplikacji danych, serwerów oraz produktów klienckich.
NetApp:
Konfiguracja i zarządzanie nowoczesnym storage
14.40 - 14.50 Przerwa kawowa
14.50 - 15.50 A: Sesja warsztatowa B: Sesja warsztatowa C: Sesja warsztatowa
NetApp:
Konfiguracja i zarządzanie nowoczesnym storage
Radware:
Ochrona przed celowanymi atakami na infrastrukturę, systemy i aplikacje
DELL & EMC:
Budowa niezawodnego środowiska IT z perspektywy rozwiązań do deduplikacji danych, serwerów oraz produktów klienckich.
15.50 - 16.30 Lunch
16.15 - 19.00 Impreza plenerowa
Czas wolny dla uczestników
19.30 - 02.00 Kolacja - Impreza taneczna - Wieczorne atrakcje
Nocleg
Dzień II (14.09.2022)
08.00 - 09.30 Śniadanie
09.00 - 09.30 Wykwaterowanie
09.30 - 11.00 Niebezpiecznik.pl: Jak wykrywać dezinformację i weryfikować treści
[Marcin Maj]
11.00 - 11.30 CheckPoint Software: Nowości Check Point - R81.10
11.40 - 12.10 Przerwa kawowa
12.10 - 13.10 A: Sesja warsztatowa B: Sesja warsztatowa C: Sesja warsztatowa
WALLIX:
Systemy zarządzania uprawnieniami w organizacji - PAM
Cybereason: Nowoczesne systemy do ochrony stacji i serwerów - EDR VMWare:
Najlepsze rozwiązania do wirtualizacji, licencjonowanie i administracja
13.10 - 14.10 A: Sesja warsztatowa B: Sesja warsztatowa C: Sesja warsztatowa
VMWare:
Najlepsze rozwiązania do wirtualizacji, licencjonowanie i administracja
WALLIX:
Systemy zarządzania uprawnieniami w organizacji - PAM
Cybereason: Nowoczesne systemy do ochrony stacji i serwerów - EDR
14.10 - 15.10 A: Sesja warsztatowa B: Sesja warsztatowa C: Sesja warsztatowa
Cybereason: Nowoczesne systemy do ochrony stacji i serwerów - EDR VMWare:
Najlepsze rozwiązania do wirtualizacji, licencjonowanie i administracja
WALLIX:
Systemy zarządzania uprawnieniami w organizacji - PAM
15.10 - 15.25 Podsumowanie warsztatów - losowanie nagród
15.25 - 16.00 Lunch
Stoiska wystawowe:

  • S1: DELL & EMC
  • S2: NetApp
  • S3: Radware
  • S4: WALLIX
  • S5: ARR
  • S6: Juniper Networks
  • S7: VMWare
  • S8: Brother
  • S9: Cybereason
  • S10: Xopero
  • S11: Synology
  • S12: COMP
  • S13: NEFENI
  • S14: ZETO
  • S15: Check Point
  • S16: MKM Display